Łysienie to poważny problem, nie ma wątpliwości, że jest delikatnie rzecz ujmując ciężki do zwalczenia. Czy możemy zatem coś z tym zrobić? Owszem, istnieją liczne metody, które pozwolą nam proces łysienia znacząco spowolnić, a w niektórych wypadkach nawet zahamować. Co jednak zrobić, gdy żadna z nich nie działa, albo po prostu potrzebujemy mocnych i widocznych efektów? Bez wątpienia powinniśmy sięgnąć od razu po zdobycze dzisiejszej nauki - vichy neogenic - www.aptekazgor.pl

Marka Vichy

Vichy to nazwa, która jeżeli nie jesteś fanem bądź też fanką historii kojarzyć się może tylko i wyłącznie dobrze. I nie ma się, czemu dziwić. Należąca do koncernu L’Oreal marka kosmetyków premium, jest znana na całym świecie ze swojej jakości jaką prezentują jej produkty. Powstała w 1931 marka jest jedną z największych na rynku europejskim. Znana z produktów takich jak Neovadiol, Lift-Activ, Normaderm, Dercos Neogenic, Vichy Homme. Ciekawostką jest, że woda używana w produktach tej firmy pochodzi tylko i wyłącznie ze źródeł hydrotermalnych znajdujących się w Vichy właśnie.

Wypadanie włosów w XXI wieku

Wypadanie włosów może mieć wiele przyczyn. Istnieje zatem wiele sposobów na to, by je zahamować. Zaczynając od domowych, takich jak wywar ze skrzypu polnego po horrendalnie drogie specyfiki o pseudonaukowych nazwach. Do tego dochodzą jeszcze preparaty na porost włosów, które w zasadzie bardziej przypominają znane z kreskówek, sprzedawane przez hochsztaplerów eliksiry. No dobrze, ale mamy już XXI wiek – wiemy co zrobić żeby konar płonął a mielibyśmy nie wiedzieć jak odratować włosy?

Vichy Neogenic

Vichy Dercos Neogenic to kuracja autorstwa firmy L’Oreal, która jest jednym z najbardziej obiecujących rozwiązań jeśli idzie o walkę z łysieniem. Na wstępnie pragniemy zaznaczyć, iż nie jest to w żadnym wypadku jakieś ultymatywne remedium na wszelkiej maści łysienie. Jest to jednak o potwierdzonym działaniu.

Czym uderzyć w łysienie?

Jednym z problemów, które najdotkliwiej dotykają mężczyzn od wieków, jest łysienie. Przez kilkanaście tysięcy lat istnienia nikt nie znalazł dobrego sposobu, aby sobie z tym nieprzyjemnym fenomenem poradzić. Wyjątkiem mogą być tutaj japońscy samurajowie, jednak oni na dobrą sprawę po prostu obeszli problem, a nie go rozwiązali. Co zatem począć?

Co na łysienie?

Wypadanie włosów to problem zarówno kobiecy jak i męski. Rzecz jasna, najczęściej ma on różne przyczyny. Podobnie sprawa ma się z próbami rozwiązania tego problemu – różnią się one w zależności od płci. Od różnych fryzur, po babcine specyfiki – wszystko działa z reguły z mizernym skutkiem. Czy mamy zatem jakieś realne, naukowo udowodnione sposoby na ten niezbyt przyjemny do oka problem?

Copyright 2012 - Serendipity