Home / Vichygraphy / A Wonderful Serenity

Łysienie to poważny problem, nie ma wątpliwości, że jest delikatnie rzecz ujmując ciężki do zwalczenia. Czy możemy zatem coś z tym zrobić? Owszem, istnieją liczne metody, które pozwolą nam proces łysienia znacząco spowolnić, a w niektórych wypadkach nawet zahamować. Co jednak zrobić, gdy żadna z nich nie działa, albo po prostu potrzebujemy mocnych i widocznych efektów? Bez wątpienia powinniśmy sięgnąć od razu po zdobycze dzisiejszej nauki - vichy neogenic - www.aptekazgor.pl

A Wonderful Serenity

Vichy to nazwa, która jeżeli nie jesteś fanem bądź też fanką historii kojarzyć się może tylko i wyłącznie dobrze. I nie ma się, czemu dziwić. Należąca do koncernu L’Oreal marka kosmetyków premium, jest znana na całym świecie ze swojej jakości jaką prezentują jej produkty. Powstała w 1931 marka jest jedną z największych na rynku europejskim. Znana z produktów takich jak Neovadiol, Lift-Activ, Normaderm, Dercos Neogenic, Vichy Homme. Ciekawostką jest, że woda używana w produktach tej firmy pochodzi tylko i wyłącznie ze źródeł hydrotermalnych znajdujących się w Vichy właśnie.

Wymienione powyżej produkty służą na przykład ukrywaniu defektów skóry bądź też ich zwalczaniu. Vichy daje nam do dyspozycji szeroką gamę kremów, toników, mleczek i rozmaitej maści sera. Każdy z produktów jest rzecz jasna poddany wnikliwym badaniom, sprawdzany na grupach kontrolnych stosując podwójnie ślepą próbę i rzecz jasna placebo. Jest to niezbędne, biorąc pod uwagę, że wiele produktów oferowanych przez laboratoria Vichy, to kosmetyczna awangarda. Vichy wielokrotnie jako pierwsze pokazywało że można rozwiązać problemy, które do tej pory uważane były za takie, które należy obejść bądź po prostu nie da się ich rozwiązać. Przykładem będzie wspominany wielokrotnie na tej stronie Vichy Neogenic, który jest preparatem na porost włosów o skuteczności potwierdzonej właśnie wnikliwymi badaniami. Dzięki internetowi, możemy zobaczyć także zwykłych ludzi którzy zdecydowali się na kuracje tymże specyfikiem. I jeżeli stosowali go zgodnie z zaleceniami producenta – działał. Vichy Neogenic nie jest rzecz jasna jedynym produktem który posiada tak specjalistyczne działania. Nie będziemy ich tutaj jednak wyliczać, gdyż naszym celem nie jest w żadnym razie reklama tejże marki, tylko jasne opisanie cech oferowanych jej produktów, poprzez suche fakty, a nie coraz to powszechniejszy wszędzie „język korzyści”. Tutaj musimy po prostu obiektywnie stwierdzić: Vichy jest w stanie udowodnić to, co pokazuje w reklamach. A niezależne testy także to potwierdzają. Jeżeli twierdzą Państwo, że tak nie jest i macie na to dowody, prosimy o pozostawienie komentarza.


4 thoughts on “A Wonderful Serenity”

  • admin

   29 Styczeń

   Szanowny Panie Bździągwicki - nie twierdzimy że te kosmetyki to cudowny specyfik na każdy rodzaj łysienia. Nieminej jednak, jeśli ma pan jeszcze co nieco na głowie, to naszym zdaniem, Neogenic poprawi sytuację

 1. Laura

  30 Styczeń

  Mi pomogło. Po ciąży straciłam bardzo dużo włosów. No może nie bardzo dużo, bo sama za dużo nie mam, ale po prostu straciłam i warto było to kupić, bo odrosły. Pozdrawiam!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*