Home / Vichygraphy / A Wonderful Serenity

Łysienie to poważny problem, nie ma wątpliwości, że jest delikatnie rzecz ujmując ciężki do zwalczenia. Czy możemy zatem coś z tym zrobić? Owszem, istnieją liczne metody, które pozwolą nam proces łysienia znacząco spowolnić, a w niektórych wypadkach nawet zahamować. Co jednak zrobić, gdy żadna z nich nie działa, albo po prostu potrzebujemy mocnych i widocznych efektów? Bez wątpienia powinniśmy sięgnąć od razu po zdobycze dzisiejszej nauki - vichy neogenic - www.aptekazgor.pl

Czym uderzyć w łysienie?

Jednym z problemów, które najdotkliwiej dotykają mężczyzn od wieków, jest łysienie. Przez kilkanaście tysięcy lat istnienia nikt nie znalazł dobrego sposobu, aby sobie z tym nieprzyjemnym fenomenem poradzić. Wyjątkiem mogą być tutaj japońscy samurajowie, jednak oni na dobrą sprawę po prostu obeszli problem, a nie go rozwiązali. Co zatem począć?

Przykładowym sposobem, który pomaga w pośredni sposób z problemem łysienia jest zapuszczenie brody. Odpowiednio dopasowana, w jakiś nieznany sposób, sprawia, że człowiek wydaje się być adekwatnie owłosiony. Łatwo jednak tutaj popaść w przesadę i uzyskać nieco ekscentryczny wygląd w stylu profesora Bralczyka. Coraz to popularniejsze stają się szampony, które barwią skórę głowy i przez to powodują efekt przypominający gęste włosy. Niestety, czasami zdarza się, że taki „prosty trik” jest zauważony i w zasadzie jego skuteczność jest natenczas porównywalna z zaczeską. Czyli czymś najzwyczajniej w świecie żenującym. Jak możemy, zatem radzić sobie z wypadaniem włosów? Jeśli nie jest ono spowodowane przewlekłymi chorobami czy uciążliwymi terapiami – jest kilka sposobów. Domowej roboty płukanki i ziołowe preparaty potrafią bardzo dobrze zahamować wypadanie włosów, a czasem nawet nieznacznie wspomóc ich odrastanie. Niestety, może się zdarzyć, że źle dobierzemy składniki i efekt będzie odwrotny od zamierzonego, jak to miało miejsce podczas mojej przygody z olejkiem rycynowym. Czy istnieją zatem działające i bezpieczne metody? Tak, preparaty podobne do Vichy Neogenic stają się coraz to popularniejsze. Gdy stosować je regularnie, zaczynają przynosić widoczne efekty, w postaci oko 1700 nowych włosów. Kuracja zajmuje zwykle trzy miesiące, gdyż tyle trwa cykl życia włosa nękanego przez najpowszechniejsze czynniki powodujące wypadanie włosów.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*