Home / Vichygraphy / A Wonderful Serenity

Łysienie to poważny problem, nie ma wątpliwości, że jest delikatnie rzecz ujmując ciężki do zwalczenia. Czy możemy zatem coś z tym zrobić? Owszem, istnieją liczne metody, które pozwolą nam proces łysienia znacząco spowolnić, a w niektórych wypadkach nawet zahamować. Co jednak zrobić, gdy żadna z nich nie działa, albo po prostu potrzebujemy mocnych i widocznych efektów? Bez wątpienia powinniśmy sięgnąć od razu po zdobycze dzisiejszej nauki - vichy neogenic - www.aptekazgor.pl

Wypadanie włosów w XXI wieku

Wypadanie włosów może mieć wiele przyczyn. Istnieje zatem wiele sposobów na to, by je zahamować. Zaczynając od domowych, takich jak wywar ze skrzypu polnego po horrendalnie drogie specyfiki o pseudonaukowych nazwach. Do tego dochodzą jeszcze preparaty na porost włosów, które w zasadzie bardziej przypominają znane z kreskówek, sprzedawane przez hochsztaplerów eliksiry. No dobrze, ale mamy już XXI wiek – wiemy co zrobić żeby konar płonął a mielibyśmy nie wiedzieć jak odratować włosy?

Lekarstwa na porost włosów są obecne w ludzkiej kulturze w zasadzie od jej samego początku. Niezależnie od miejsca i czasu, w którym się pojawiły, miały zawsze, ale to zawsze jedną cechę wspólną. Nie działały. Na szczęście, w dzisiejszych czasach jest już nieco lepiej. Owszem specyfiki takie istnieją i nie należą do tanich. Różnica jest taka, że nie obiecuje nam się niemiłosiernie szybkich i wielkich efektów. Za przykład może posłużyć tutaj Vichy Dercos Neogenic. Jest to linia produktów, których zadaniem jest wspieranie powstawania tzw. baby hair. Czyli, w skrócie, młodych włosów. Centralnym obiektem tejże serii jest zestaw ampułek zawierających specjalny specyfik, który stymuluje komórki macierzyste skóry głowy. Zarówno rzeczony specyfik, jak i uzupełniający go szampon, nie należą do tanich, jednak badania i opinie użytkowników i użytkowniczek potwierdzają – regularne używanie zestawu pomaga. Ile trwa kuracja i jakie może dać efekty? Tutaj jest realistycznie. 1700 nowych włosów po trzech miesiącach kuracji. Należy zaznaczyć, iż kuracja wymaga bezwzględnej systematyczności, oraz że często zdarza się, że nawet po dwóch miesiącach nie widać żadnych efektów. Dodatkowo powinniśmy pamiętać że niestety Vichy Neogenic nie jest w stanie poradzić sobie z każdym rodzajem łysienia. Przed użyciem należy zapoznać się z dostępną w Internecie ulotką tegoż produktu.


4 thoughts on “A Wonderful Serenity”

 1. EtamUsiek

  22 May on 2012 at 2:57 pm

  Bo u nas w Szwecji to drogie strasznie. Mogie z polski zamówić i mi przyjdzie?

  • admin

   23 May on 2012 at 8:59 am

   Szanowny Panie EtamUśku. Nasza strona nie zajmuje się dystrybucją produktów firmy Vichy. Opisujemy je tylko.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*